.

.

Huskey Клуб Автомобили ДС Голф Количка Мелодија До Комплет со се Вози Појас Стартер Појас 1997-2004

Huskey Клуб Автомобили ДС Голф Количка Мелодија До Комплет со се Вози Појас Стартер Појас 1997-2004

DEN 1951.20

Количина на стоки
Това е достапна

Сè што треба да мелодија до количката.Чувајте ги вашите моторот работи одлично и добивање на добра километражата.Вклучува Диск и Стартер генератор појаси.Гориво Филтер (x2),Искра Приклучок (ОЕМ #BPR5 ES ).Филтерот За Масло,Филтер За Воздух.

Основните својства

Додатоци на производот