.

.

Напредок Осветлување P8685-01 Штекер Алатка , Црна

Напредок Осветлување P8685-01 Штекер Алатка , Црна

DEN 129.60

Количина на стоки
Това е достапна

Дел од штекерот алатка за Собирање.Црн финиш.Ја елиминира лабава одговара.Напредок Осветлување штекер алатка додаток е дизајнирана да обезбеди дополнителна потпора и да ги елиминираат лабава одговара кога инсталирање на стакло нијанси.Штекерот алатка се протега во сенка и стегната штекер прстен, обезбедување на сенка во место, и може да се јават за да се олабави прстен и отстрани сенка.

Основните својства

Додатоци на производот