.

.

CrazyOutlet Nestle Butterfingers Чоколадо Барови Бонбони Крцкава Путер Од Кикиритки Млечно Чоколадо Снек Големина Најголемиот Дел Торба, 2 Кг

CrazyOutlet Nestle Butterfingers Чоколадо Барови Бонбони Крцкава Путер Од Кикиритки Млечно Чоколадо Снек Големина Најголемиот Дел

DEN 309.60

Количина на стоки
Това е достапна

ДЕНОТ на МАЈКАТА БОНБОНИ : Овој посебен Ден на Мајката Тематските Вредност Пакет ќе го направи најдоброто прилог на својата Мајка Ден викенд прослави.Овие Класичен Butterfinger Министерствата ќе направи било која партија или парада повеќе празнична и вкусни!.КВАЛИТЕТОТ ЗАКУСКИ : Butterfinger Министерствата се крем, чоколадо барови со крцкава путер од кикиритки пополнување завиткани во различни жолта пакет совршен за Денот на Мајката.Уживајте во овој прекрасен оброк со пријателите и семејството и да не дозволувајте некој да "постават прст на вашиот Butterfinger" овој Ден на Мајката!.СОВРШЕН ЗА СИТЕ ПРИЛИКИ : Овој асортиман е идеален за секоја прилика како Ден на Мајката, бонбони чинии, родендени, забави, слатка маси, филмски ноќи, десерти, и многу повеќе!.СВЕЖИНАТА ГАРАНТИРА : за Разлика од другите бонбони брендови кои се застоена на стврднат, Crazy Outlet бонбони е секогаш свежи и полни со вкус, секогаш оставајќи ве сакаат повеќе.Најголемиот ДЕЛ БОНБОНИ : вредност на Овој пакет вклучува 2 фунти на вкусни чоколади со околу 43 парчиња по нарачка.Стил : Butterfinger.

Основните својства

Додатоци на производот