.

.

Cadbury Зрела Цреша чоколадо бар 52g - 12 Pack - Направени во Австралија

Cadbury Зрела Цреша чоколадо бар 52g - 12 Pack - Направени во Австралија

DEN 839.76

Количина на стоки
Това е достапна

Сочни цреши и влажна кокос smothered во Стариот Злато богата со темно чоколадо.Cadbury Зрела Цреша нуди indulgent и богата лекување. 12 Зрела Цреша барови. 52 грам / 1.8 оз секој.Спакувани во тешко кутија за заштита.Направено во Австралија.Увезени од Австралија.Уживајте во Голем Цреша Вкус!Зрели сочни цреши и влажна кокос smothered во Стариот Злато богата темно чоколадо се обезбеди единствена и добриот вкус.Cadbury Зрела Цреша нуди indulgent и богата лекување.

Основните својства

Додатоци на производот