.

.

20 Парчиња Замена Стандард Пенкало Nibs Црна Замена Рефил Пенкало Nibs Стандард Nibs Цртање Пенкало Компатибилен со Wacom Бамбус Intuos CTL471 CTL671 CTL672 CTH480

20 Парчиња Замена Стандард Пенкало Nibs Црна Замена Рефил Пенкало Nibs Стандард Nibs Цртање Пенкало Компатибилен со Wacom Бамбус

DEN 158.16

Количина на стоки
Това е достапна

Лесен за инсталација : стандард пенкало nibs се лесно да се инсталира и само да се земе 2 чекори, вие само треба да се користи мал plier да се добие замена nib, и потоа да ги вметнете во дупката, лесен за ракување, убаво перформанси, ќе ви послужи за долго време.Производ компатибилност : овие замена дигитално пенкало nibs се наменети за многу дигитални модели, и компатибилен со wacom Бамбус Intuos пенкала, како CTL-471, CTL-671, CTL-472, CTL-672, CTL/CTH-480, CTL/CTH-680, CTL/CTH-490, CTL/CTH-690,TCTL-4100, CTL-4100 WL, CTL-6100,TL-6100 WL, PTH-451, PTH-651, PTH-851, DTK-1301, DTH-1300, DTK-2200, DTK/DTH-2700; ве Молиме да внимателно проверете го вашиот пенкало модел пред да го купат.

Основните својства

Додатоци на производот