.

.

Хороскопски R0305400 пред Стакло Собранието Замена за Полнење за Хороскопски Jandy Hi-Е2 Базен и Спа Грејач

Хороскопски R0305400 пред Стакло Собранието Замена за Полнење за Хороскопски Jandy Hi-Е2 Базен и Спа Грејач

DEN 2829.84

Количина на стоки
Това е достапна

Овој Вид Стакло Собранието Комплет Е Дизајниран Да Ја Користи Со Хороскопски Janay Hi-Е2 Базен И Спа Грејач Модели 220, 350. Пред Стакло Собранието Замена На Комплет.Се Вклопува Хороскопски Janay Hi-Е2 Базен И Спа Грејач Модели 220, 350. Земја На Потекло : Сад.Овој вид стакло собранието комплет е дизајниран да ја користи со Хороскопски Jandy Hi-Е2 базен и спа грејач модели 220, 350.

Основните својства

Додатоци на производот