.

.

Home Sweet Училница Магнетни Девојки Помине

Home Sweet Училница Магнетни Девојки Помине

DEN 201.60

Количина на стоки
Това е достапна

Се користи како магнет или висат користење прилог кабелот.Мерки 6-3/4" x 2-1/4".Овие дрво-инспириран сала поминува функција на магнетното назад, па тие секогаш може да биде на дофат.Прикачување на магнетни се преминува на метал кабинети, врати, или било magnetically отворени во однос на површината.Донесе некои селски шарм во вашиот училница со Home Sweet Училница Колекција.Оваа тема инспирирана од дрво и поцинкуван лим носи farmhouse се чувствуваат во вашата училница.Рекултивираните дрво дизајн на плочките со имиња, мотив топ листите и граници во комбинација со позитивни пораки на огласна табла и акценти ќе се направи вас и вашите студенти да се чувствуваат како дома.

Основните својства

Додатоци на производот