.

.

ACDelco Професионални 18K1555X Предни Диск Сопирачки Caliper Хардвер Комплет со Клипови и Bushings

ACDelco Професионални 18K1555X Предни Диск Сопирачки Caliper Хардвер Комплет со Клипови и Bushings

DEN 210.24

Количина на стоки
Това е достапна

Водечки Производител На Високо-Квалитетни Производи.Меѓународно Реноме За Нашите Разновиден Спектар На Наградуваниот Производи.Целосно Опремени Со State-Of-The-Art Технологија.Сите Производи Се Дизајнирани Со Професионална Во Умот.Постојано Осовременување На Нашите Моќни Уреди За Да Се Исполнат Барањата На Модерниот Корисникот.На ACDelco Професионални Диск Кочница Хардвер Комплет содржи висок квалитет замена на компоненти за вашето возило е систем за сопирање.Овој комплет вклучува потребните завртки, сврзувачки елементи, bushings, и други хардвер потребни за поправка на вашето возило диск кочница апликации.

Основните својства

Додатоци на производот