.

.

APTRO Мажите е Зима Премиум Грашок Грб Воена Стилски Волна Јакна Windbreaker Зимско Палто Руно Поставата

APTRO Мажите е Зима Премиум Грашок Грб Воена Стилски Волна Јакна Windbreaker Зимско Палто Руно Поставата

DEN 2159.28

Количина на стоки
Това е достапна

Тој е 6'2 и 195 lbs, атлетски тип на тело.Купив оваа палто за мојот дечко за Божиќ.Дизајн стил на почитуваат минимализам е нашата машка мода повторното појавување.By далеку најкул и classiest грб Сум сопственост.Бидејќи тој има носи тоа, тој е добиле комплимент речиси секој ден! (Големи) Im 511" ~ 200lbs и порачувам на XL и тоа се вклопува одлично.ЗИМАТА е ТОПЛО PEACOAT #11 СТИЛ-Овие mens волна палто направени од 80% поголема густина парична казна волна во комбинација со 20% квалитетот трајни полиестер плус quilted свила памук надеж за подобрување на ветер отпор и ефект за одржување на топло во студена зима. (Мали)Оваа јакна е БОМБА!Одличен квалитет!Производот ги надмина моите очекувања. #11 класичен стил еден гради грашок грб со windbreaker монтажни внатрешна rib и quilted свила памук linning наменета за зиморничав зима.Im 57", 145 кг просек се изгради и големината Мали ми се вклопуваат како ракавица, со само доволно простор во внатрешноста за џемпер или палто. #11 класичен стил еден гради грашок грб со windbreaker монтажни внатрешна rib и quilted свила памук linning наменета за зиморничав зима.Im 511" ~ 200lbs и порачувам на XL и тоа се вклопува одлично.By далеку најкул и classiest грб Сум сопственост.Im 57", 145 кг просек се изгради и големината Мали ми се вклопуваат како ракавица, со само доволно простор во внатрешноста за џемпер или палто.Јас сум 6 и тежат околу 165, порачувам големина големи и тоа се вклопува great.Многу топло & стилски, токму она што бев во потрага за.Тие се погодни за луѓе на сите возрасти и за двата формални и неформални прилики.Копче затворање.Оваа јакна е БОМБА!Одличен квалитет!Производот ги надмина моите очекувања.

Основните својства

Додатоци на производот