.

.

ATD Алатки 349 200-Парче Хексадецимален Главата на Завртката Асортиман

ATD Алатки 349 200-Парче Хексадецимален Главата на Завртката Асортиман

DEN 407.76

Количина на стоки
Това е достапна

Спакувани во еден солиден пластични складирање случај.Пакетот должина е 34.798 сантиметри.Пакетот висина е 12.953 сантиметри.Пакетот ширина е 20.32 см.Спакувани во еден солиден пластични складирање случај.Асортиман содржи : (30) 8 x 3/4". (30) 8 x 1". (30) 8 x 1/2". (30) 8 x 5/8". (20) 10 x 3/4". (20) 10 x 1". (20) 10 x 1/2". (20) 10 x 5/8".

Основните својства

Додатоци на производот