.

.

Сјајна Цвет 4 ПАРЧИЊА Вештачки Рози Букет Faux Црна Рози Снопови Лажни Трендафил Цвеќе Реални Цвеќиња Аранжмани Дома Хотел Свадба Букети Центар Аранжмани ноќта на Ве

Сјајна Цвет 4 ПАРЧИЊА Вештачки Рози Букет Faux Црна Рози Снопови Лажни Трендафил Цвеќе Реални Цвеќиња Аранжмани Дома Хотел Свадба

DEN 431.76

Количина на стоки
Това е достапна

ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Свила рози цвет и пластични матични, безбедноста и еко-пријателски.Сите цвет глави и се остава жив, вистински допир и никогаш не венеат за долгорочна дома декор, без сезона граница.PAKEAGE & ГОЛЕМИНА : Секој пакет содржи 4 гроздови вештачки црна букети рози, 7 рози секој куп и вкупна должина 13in прибл (матични + цвет).НЕ MAINTENENANCE : Нема наводнување, нема сончева светлина, без одржување!Лажни свила рози се обновливи, само да се избрише со влажна крпа, идеален за луѓе кои сакаат растенија, но немаат време на садење вистински растенија.BENDABLE : цвет матични содржи железо жица внатрешноста, која може да биде свиткана во волја да одговараат на различни големини на вазни.РАЗНОВРСНА : Погоден за домашни, партија, канцеларии, спални соби, дневна соба, хотелот и сите други места кои сакате да ги красат.Исто така можете да ги користите за свадба, ноќта на Вештерките декорација, итн.

Основните својства

Додатоци на производот