.

.

Clarks Жените Caroleigh Anya Револвер Сандала

Clarks Жените Caroleigh Anya Револвер Сандала

DEN 960.24

Количина на стоки
Това е достапна

Гумен ѓон.Пета мерки околу 1.77".Удобност Карактеристики : СТП Моделирани Footbed, Мека Текстилна Облога, Трајни Гумени Outsole.Прилагодливи Кука и Јамка Рака.Удобно Пета Висина.Мека плоштад-пети форма и обликувана пета направи Caroleigh Anya одат-да се лето стил.Неговата чиста горниот дел е направена од премиум кожа или велур и се одликува со прилагодливи riptape глуждот рака и издржливи гумени outsole да ги апсорбира влијание.Како Крајна, Удобност, стил, придобивките од насочени соочи и целосна должина амортизирање.

Основните својства

Додатоци на производот