.

.

Pentair W0034700 Џонсон Природен Гас Стои Пилот Замена МТ Комерцијални Базен и Спа Грејач

Pentair W0034700 Џонсон Природен Гас Стои Пилот Замена МТ Комерцијални Базен и Спа Грејач

DEN 1428.24

Количина на стоки
Това е достапна

Џонсон природен гас стои пилот замена.Се вклопува Pentair Mega Therm МТ комерцијални базен и спа грејачи.Бренд име : Pentair.Направен во сад.Оваа Џонсон природен гас стои пилот е дизајниран да ја користи со Pentair Mega Therm МТ комерцијални базен и спа грејачи.

Основните својства

Додатоци на производот