.

.

Тока Играчки - Мини Големина Biggy Свиња - Учење Активност Играчка - Развивање На Фината Моторика Вештини - Компактен Патување Големина

Тока Играчки - Мини Големина Biggy Свиња - Учење Активност Играчка - Развивање На Фината Моторика Вештини - Компактен Патување Големина

DEN 359.76

Количина на стоки
Това е достапна

ТОКИ - 3 мерка на детето токи во различни затворач стилови.РАЗВОЈ – Помага години развивање на фината моторика вештини, когнитивни вештини, рака око координација, решавање на проблеми.АНГАЖИРАЊЕ - Украсени со броеви и форми ќе се вклучат дете да учи рано математика и пребројување на гласовите.БОИ - Радосна светла кадифен со различни обоени ремени, и токи да се одржи детето внимание.ГОЛЕМИНА - 4 од 4 инчи; Совршен за мали раце и да клип на шетач, пелена торба, шопинг количка, висок стол, столче.

Основните својства

Додатоци на производот