.

.

Вкусен Залак Индискиот Бомбај Компири, Microwaveable Подготвени да Јадат Антрето, 10 Унца (Пакување од 6)

Вкусен Залак Индискиот Бомбај Компири, Microwaveable Подготвени да Јадат Антрето, 10 Унца (Пакување од 6)

DEN 1132.80

Количина на стоки
Това е достапна

Обидете Сите Нив : Уживаат во автентична Индиски, корејски, Szechuan, teriyaki, и Тајландски вкусови за вашиот следен оброк; Ние нудиме голем број на подготвени да јадат оброци со вегетаријанска, вегетаријанци, глутен слободни, и кошер опции.

Основните својства

Додатоци на производот