.

.

XingcM Преносни Хард Носат Патент Заштитни Случај Торба Игра Торбичка Држачот за Sony за PSP 1000 2000 3000 Случај Покрие Торба Игра Торбичка

XingcM Преносни Хард Носат Патент Заштитни Случај Торба Игра Торбичка Држачот за Sony за PSP 1000 2000 3000 Случај Покрие Торба Игра

DEN 2054.40

Количина на стоки
Това е достапна

Тешко се Носат Патент Случај Торба Игра Торбичка За PSP 1000 2000 3000. Прилагодено Дизајн за PSP 1000 Масти Серија.Двојно патент дизајн.Тоа може да го носи PSP конзола и на Мемориската Картичка.Заштитете го вашиот PSP конзола од прашина, шок и гребнатини.Тешко се Носат Патент Случај Торба Игра Торбичка За PSP 1000 2000 3000 Custom Дизајн за PSP 1000 Масти Серија.Двојно патент дизајн.Тоа може да го носи PSP конзола и на Мемориската Картичка.Заштитете го вашиот PSP конзола од прашина, шок и гребнатини.Опис : Со внатрешноста мини Џеб за Чување на вашиот игра картички, Мемориски Стапчиња.Доаѓа со Carabiner ви овозможува да ја обеси на вашиот keychain или други куки.Спецификации : Тип : Тешко се Носат Патент Случај Торба За PSPColor : Црвена,Црна, Големина : about187*95*37mm Пакување содржина : 1 x Случај Торба За PSP 1000 2000 3000 (со carabiner,испратени по случаен избор).

Основните својства

Додатоци на производот