.

.

Mandy е Вештачка Свила Црвена Роза Peony Цвеќиња 1 Букет за Дома Свадба Декорација

Mandy е Вештачка Свила Црвена Роза Peony Цвеќиња 1 Букет за Дома Свадба Декорација

DEN 263.76

Количина на стоки
Това е достапна

Материјали : Цвет е направен од Еко-пријателски свила, матични е изработен од Пластика.Големина на : Целосна висина : 17"/43cm; Секој цвет глава дијаметар : 3.8"/9.7 cm, peony пупки дијаметар : 2"/5.08 cm.Имаме изработила цвет глави, и да ја задржите јасно цвет модели на нив, што ги прави да изгледаат повеќе како свежо цвеќе.Со цел да се направи букет повеќе живописни, ние заглавени сите произлегува една.Произлегува се многу меки, тоа е лесно да се намали или да се наведнуваат.Lifelike Свила peony чува убавината и свеж изглед за долго време.На peonies се добар избор за да се направи венец и обесени нив на врата.Свила цвеќиња не се плаши од дожд, тоа ќе се исуши по природен удар.Убави дами, не ја пропуштајте оваа создавање на DIY вашиот капа цвеќиња.Peony цвеќиња се мора да се има избор на свадба забава.Или DIY нив како булчински букет или да ги стави како centerpieces на маса.Користете ја вашата имагинација да се создаде романтична свадба партија дека му припаѓа на вас.Со користење на различни peony цвеќиња направени во headband цвеќиња, кои може да бидат заменети со различни облека, и убавината започнува од главата.Стави peony цвеќе на елката или како посебен настан декорација, тоа е исто така добар избор.Применливи за : Дом, канцеларија, продавница, забава, градина, централен, Свадба, и специјални настани.

Основните својства

Додатоци на производот