.

.

Cuisinart GG26-30H GreenGourmet Хард-Елоксирани Nonstick Промешајте-Срј Вок со Стаклен Капак 12-Инчен

Cuisinart GG26-30H GreenGourmet Хард-Елоксирани Nonstick Промешајте-Срј Вок со Стаклен Капак 12-Инчен

DEN 1918.80

Количина на стоки
Това е достапна

Ексклузивно Cuisinart Ceramica Nonstick Технологија : PTFE/PFOA-Слободен nonstick површината за здраво готвење.Нафта-Слободен керамички-базирани nonstick внатрешни работи помага да се зачува масло потрошувачка.Заштеда на енергија Изградба : Тешко елоксирани пан изградба нуди чувствувате топлина спроводливост, за кои се потребни помалку енергија да се постигне саканиот готвење температура.Престој-Кул Еко-Пријателски Рачка : Riveted нерѓосувачки стап се справува остане кул на шпоретот-топ.Рачките се направени од 70% рециклиран челик.Еколошки Пакување : Пакување е направен од 100% рециклирани материјали и е отпечатена со соја мастило.Разноврсна Перформанси : Рерна и бројлери безбедно.Доживотна Гаранција.Големина : 12-Инчен | Style Name : Промешајте-Срј Вок со Капак | Дизајн : Садови.

Основните својства

Додатоци на производот