.

.

Знак Клипови Стока Носителот Рек: Метал Облека Рек Знаци Ознака Стојат Екранот Стегач за продажба на Мало Кошеви Картички Сребро.

Знак Клипови Стока Носителот Рек: Метал Облека Рек Знаци Ознака Стојат Екранот Стегач за продажба на Мало Кошеви Картички Сребро.

DEN 1310.40

Количина на стоки
Това е достапна

Секој знак носителот има отворањето на својата лесно хартија вметнување.Стандардна големина на хартија работи најдобро.Знакот држач се многу цврсти и лесно за вас да го внесете вашиот цена во тоа и да ја покажете на вашиот клиент.Овој метал цена носителот ќе се користи за вашиот продавница, ресторан за да се прикаже цена на предмети.Исто така се користи за вашата канцеларија, трговија прикажи за да се прикаже производи или услуги.Дури и на свадба се или на партијата за да се прикаже храна мени или на покажуваат листи.Изградена со користење на високо - одделение материјал, го осигурува безбедноста и можат да ги користат со доверба.Боја : Сребро.

Основните својства

Додатоци на производот