.

.

NXTSTEP ПЕРФОРМАНСИ Оска Назад Издувните Назад компатибилен со 2015-2017 Ford Mustang GT EX3043

NXTSTEP ПЕРФОРМАНСИ Оска Назад Издувните Назад компатибилен со 2015-2017 Ford Mustang GT EX3043

DEN 10443.84

Количина на стоки
Това е достапна

Компатибилен со 2015-2017 Mustang GT.Изградена на Високи Полиран не ' Рѓосувачки Челик и карактеристики T304 Нерѓосувачки Челик Дуел Ѕид Совети.Зголемување на HP и Перформанси, Издувни гасови Забелешка Без Резонанца.Намали и да се Стега Инсталација, Стеги Вклучени.Влезот Големина : 2.5 инчи, Совет Дијаметар : 4 инчи.NXT ЧЕКОР ПЕРФОРМАНСИ INC.специјализира во високи перформанси нерѓосувачки челик издувни системи компатибилни на ГМ и Ford пазари со купувачите наоѓаат низ целиот свет.Сите наши системи се направени со користење на највисок квалитет на материјали кои се достапни на пазарот со повеќето се произведени со користење на високо одделение од нерѓосувачки челик.Сите системи се mandrel свиткана за максимален проток и моќ.Сите NXT ЧЕКОР ПЕРФОРМАНСИ INC.системи се дизајнирани и тестирани за да се исполнат нашите високи стандарди за квалитет на звукот, fitment и перформанси пред тие да се донесе на улиците или песната.Ние продолжуваме да се развиваме и да донесе нови системи за индустријата со голем фан цена од нашите клиенти и дилери.Нашиот производ линија вклучува сè од перформансите оска назад системи за целосна трка насловот назад системи.

Основните својства

Додатоци на производот