.

.

Џото Големи Половина Литри/64oz Мотивациони Шише за Вода со Време Маркер & Отстранлив Цедилка, Leakproof BPA Free Вода Jug да Ве Потсетам, Пијте Повеќе Вода и Хидрат во Стил

Џото Големи Половина Литри/64oz Мотивациони Шише за Вода со Време Маркер & Отстранлив Цедилка, Leakproof BPA Free Вода Jug да Ве

DEN 407.76

Количина на стоки
Това е достапна

【Останете Мотивирани и Хидрирани】- Кој време-печат охрабрување фрази, нашите шише за вода ќе ве потсетам да се задржи пиење додека не се погоди вашиот дневен хидратација цели, совршено за фитнес, губење на тежина, мускулите се добие, апетитот контрола и општата здравствена состојба. 【Половина Галон Голем Капацитет】- Големи 64 ОЗ капацитет овозможува да уживаат во еден полн со вода шише/jug, без да рефил тоа често.Опремен со мерна скала ви помогне да ги проверите вистинската количина на вода доза лесно и јасно.Со отстранлив цедилка, тоа е лесно да се кисна овошје 2. Не машина за миење садови безбедно; 3. Не го намали.Водата за пиење не треба да биде стресна или здодевни, на Џото шише за вода се направи вода за пиење забавно и кул.Мотивирачките реченици и за време маркер помогне да пиете повеќе вода,да ги задржи сте хидриран.Флип горниот капак е дизајниран со брз проток на вода отворање на устата која ви помага хидрат побрзо.Отстранлив infuser нето може да додадете овошје и коцки мраз за вашата вода, што те имаат природно вкус на вода.Жив да се избере, совршен за спортски ентузијасти да ги собере сите затворен s хидрат во Стил!.

Основните својства

Додатоци на производот