.

.

САМО УМЕТНОСТА Вештачки Рози Цвеќиња 25pcs со Матични Лажни Рози за Свадба Букети Centerpieces,Уредби Партија Бебе Туш Дома Декорација (Роуз Црвено)

САМО УМЕТНОСТА Вештачки Рози Цвеќиња 25pcs со Матични Лажни Рози за Свадба Букети Centerpieces,Уредби Партија Бебе Туш Дома Декорација

DEN 383.76

Количина на стоки
Това е достапна

Произлегува од вештачки се зголеми глави може да биде свиткана по волја, и листовите можат да бидат поставени по желба.Секој цвет главата е околу 3 инчи широк, и на матични е околу 8 инчи долго.Овие цвеќиња, кои се, исто така, најдобра декорација за вашиот простор, вашиот кревет, вашиот кабинет, вашата кујна, вашиот двор, вашата трпезариска маса, вашата свадба, вашиот роденден, вашата партија, и сè за вас!.Најдобрите материјали се користи за да се направи цвеќиња најблиску до оние вистинските.Ве молиме остатокот увери, ние го направија убава пакување за тоа.Во пакетот, постојат 25pcs се зголеми глави со произлегува и 4pcs лисја.

Основните својства

Додатоци на производот