.

.

AJOYIB 330 Компјутери Месинг Навој Вметнете Ореви М2 М3 М4 М5 Женски Навој Knurled Орев Внесува Embedment Орев за 3D Печатење Дел

AJOYIB 330 Компјутери Месинг Навој Вметнете Ореви М2 М3 М4 М5 Женски Навој Knurled Орев Внесува Embedment Орев за 3D Печатење Дел

DEN 335.76

Количина на стоки
Това е достапна

【Големина листа】М2*4*3.5 – 30 Pcs, М2*6*3.5 – 30 Pcs, М2*8*3.5 – 30 Pcs, М2*10*3.5 – 20 Pcs, М3*4*5 – 30 Pcs, М3*6*5 – 30 Pcs, М3*8*5 – 20 Pcs, М3*10*5 – 20 Pcs, M4*4*6 – 30 Pcs, M4*6*6 – 20 Pcs, M4*8*6 – 20 Pcs, M4*10*6 – 15 Pcs, М5*6*7 – 15 Pcs, М5*8*7 – 10 Pcs, М5*10*7 – 10 Pcs. 【Високо квалитетен материјал】Нашите производи се направени од високо-квалитет месинг, што е повеќе од убава и потрајни од железо материјали. 【Асортиман заградени】Овој производ е класифициран и пакувани во високо-квалитетни PP кутии, кои се лесни за чување и класификација. 【Тоа како да го користите】Може да биде инсталиран од страна на греење во заострените дупка, или моделирани во текот на горивото.Може да се широко се користи за пластични делови, особено 3d печатени делови. 【Совети】ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања, Ние ќе се обезбеди техничка поддршка и да одговорат во рок од 24 часа.Големина на : Прав knurled 330 Pcs.

Основните својства

Додатоци на производот