.

.

LUCKEA 1 Галон Шише за Вода со Слама/ Половина Галон мотивациони шише за вода Tritan BPA Free, Премија Флип-горниот Капак и Leakproof Спорт Голема Jug за Фитнес Кампување Дома Отворе

LUCKEA 1 Галон Шише за Вода со Слама/ Половина Галон мотивациони шише за вода Tritan BPA Free, Премија Флип-горниот Капак и Leakproof

DEN 431.76

Количина на стоки
Това е достапна

не се погодни за топла течност употреба. Не машина за миење садови безбедно, 03. Се чисти со сода бикарбона и оцет, 04.Ве молиме избегне намалувањето, 02.Широк-устата дизајн е лесно да се чисти и да се пополни со коцки мраз или овошје, погоден за трчање, пешачење, велосипедизам, патување и било какви активности на отворено.Висок Квалитет и Преносни : Изработени од квалитетна храна одделение еко-пријателски обновливи tritan ко-полиестер пластика, ова шише за вода што е 100% BPA & TOXIN СЛОБОДНИ, мирис слободни и здрави за вашата дневна вода за пиење.Купување Совети & Користете answer : ___________________________ Note : Ние ќе ви ги понудиме грижете се-бесплатен по-продажбата на заштита за секој клиент, ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви прашања.Еден пренослив слама ви овозможува да уживате во истури-доказ пие или брз проток на вода.Различни Дизајн & Преносни : флип горниот капак е дизајниран со безбедни за заклучување направи тоа прашина и течење доказ.Голем Литри Капацитет & Широк-Устата : Со 64 OZ/128 OZ голем капацитет што е еквивалентно на 4 чаши вода на југ од страна на научниците за луѓето секој ден, вода во шишиња, те прави да пиете доволно вода дневно без да се рефил тоа често.Ве молиме имајте во предвид : 01.

Основните својства

Додатоци на производот