.

.

Влакно Maximizer се Пополни Во Прав Коса Влакна - Коса Задебелување во Прав За Мажи & Жени - Губење на Косата Concealer Прав - Работи За Сите видови на Коса во Коса Волумен Прав

Влакно Maximizer се Пополни Во Прав Коса Влакна - Коса Задебелување во Прав За Мажи & Жени - Губење на Косата Concealer Прав - Работи

DEN 453.60

Количина на стоки
Това е достапна

Се РАБОТИ ЗА МАЖИТЕ т сакате да земете лекови како Propecia или Rogaine за balding или губење на косата.Ако сте на коса regrowth третман, привремено да ја исполнува со проретчена коса за време на regrowth процес.Влакно Maximizer Работи На Сите Следниве Видови на Губење на Косата : Веднаш се Крие Проретчена Коса кај Мажите и Жените се Покријат Тенки или Balding Дамки на Круната и Косата се Крие Проретчена Коса на Храмови и Страни на Главата Употреба како Корен Concealer или да се Пополни Во Прав за Дел Линии Покрие Продолжување Песни се Користи како Брада Додатен Зошто да Изберете Влакно Maximizer?Работи Веднаш!Брзо ги покрие проретчена коса или ќелава места со коса во прав.Косата влакна се невидливи и се вклопуваат во совршено со вашата природна коса.Нашата коса боја во прав не е мрсна или мрсна и не грутката како другите брендови.Совршен за луѓе кои воопшто не сакаат да се лекови како Propecia или Rogaine за balding или губење на косата.Ако сте на коса regrowth третман, привремено да ја исполнува со проретчена коса за време на regrowth процес.

Основните својства

Додатоци на производот