.

.

ACDelco Професионални 18K994X Предни Диск Сопирачки Caliper Хардвер Комплет со Клипови, Фоки, и Bushings

ACDelco Професионални 18K994X Предни Диск Сопирачки Caliper Хардвер Комплет со Клипови, Фоки, и Bushings

DEN 421.20

Количина на стоки
Това е достапна

Врши стандарди бара од OE производители обезбедување оптимална заштита, услугата живот и безбедност.Вклучува хардвер потребни за лесна инсталација.Темелно конструиран да ги исполни или надмине вашите очекувања за фит форма и функција.На ACDelco Професионални Dura Stop Диск Кочница Хардвер Комплет содржи висок квалитет замена на компоненти за вашето возило е систем за сопирање.Овој комплет вклучува потребните завртки, сврзувачки елементи, bushings, и други хардвер потребни за поправка на вашето возило диск кочница апликации.Сопирачките се една област во која возило сопственици едноставно не може да се постигне компромис.Со ACDelco Сопирачки, можете да добиете мир на умот, кој доаѓа со делови кои се стручно се конструирани, произведени на строги tolerances, темелно тестиран и поддржана од страна на ACDelco име.Изберете од нашите генетски модифицирани Оригинална Опрема, Стручни Dura Stop, Предност, и Специјалност Серија за да ги задоволат вашите перформанси потреби и буџет.

Основните својства

Додатоци на производот