.

.

WJCCY Безжична Мали Преносни Аудио Тешки Бас Висока Јачина на звук со Висок Квалитет на Звукот Мобилен Телефон Дома Преносни Радио Автомобил на Отворено (Боја : Црна)

WJCCY Безжична Мали Преносни Аудио Тешки Бас Висока Јачина на звук со Висок Квалитет на Звукот Мобилен Телефон Дома Преносни Радио

DEN 4449.60

Количина на стоки
Това е достапна

Шокантната звучен ефект е како да слушаш музика околу околина, исто како и аудио-визуелен ефект на live концерт.Големина : 72*72*178mm Speaker единица : 2 5 W полн опсег speakersconnection Bluetooth 4. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.2 конекција е повеќе стабилен и лесно да се поврзете на мобилни телефони, таблети, компјутери и други уреди.HIFI одделение квалитет на звукот професионална одделение празнина дизајн.Доаѓа со lanyard за лесна за носење, па можете да уживате во музика во секое време, насекаде.2, безжична Bluetooth playback1 USB интерфејс, во У диск да play1 ТФ-картичка интерфејс, вметнете мемориска картичка за да play1 ПОМОШЕН интерфејс, аудио кабел за playback1 Micro USB порта, полнење port Battery : 1200 m Ah батерија battery Approximately 5 часа репродукција на среден volume Packing листа : 1 * Speaker1* USB полнење cable1* ПОМОШЕН аудио cable Note : 1.LED мелодија боја фреквенција осветлување ефект светла следи срцето.Доаѓа со lanyard за лесна за носење, па можете да уживате во музика во секое време, насекаде.HIFI одделение квалитет на звукот професионална одделение празнина дизајн.LED мелодија боја фреквенција осветлување ефект светла следи срцето.Шокантната звучен ефект е како да слушаш музика околу околина, исто како и аудио-визуелен ефект на live концерт.Ви благодариме за вашето разбирање.

Основните својства

Додатоци на производот