.

.

Професионална Одделение Производи AD3512LB-G50 DC-Фан, Топката Лого, Доведе Жица, 12V, 5.1 CFM, 35 мм x 35 mm x 10 милиметри

Професионална Одделение Производи AD3512LB-G50 DC-Фан, Топката Лого, Доведе Жица, 12V, 5.1 CFM, 35 мм x 35 mm x 10 милиметри

DEN 1120.80

Количина на стоки
Това е достапна

Се работи за различни апликации од технологија на земјоделството за домашна употреба.Висок квалитет на топката носечка конструкција за години на служба.Големиот бенг за вашиот долар за вршење на фан и ниското ниво на употребата на енергија.Тивко и може да се користи за контрола на брзината за променлива изведба.UR, URC и CE Безбедност Наведени Компоненти.DC Кифла Вентилаторот за Ладење, 35x35x10 мм, 12 Volts, 5.1 CFM, Топката Лого, Доведе Жица.

Основните својства

Додатоци на производот