.

.

ZXYDD Десктоп Фиока Sorter, Алуминиум Легура 7-Слој Весник Полици Фиока Lockable Десктоп Фиока Организатор 30 36 40.8 cm (Боја-Сива боја) (Големина : 8-Слоеви) Датотеката Orgainzer

ZXYDD Десктоп Фиока Sorter, Алуминиум Легура 7-Слој Весник Полици Фиока Lockable Десктоп Фиока Организатор 30 36 40.8 cm (Боја-Сива

DEN 1197.60

Количина на стоки
Това е достапна

[Безбедност Lock] не е само убава и прецизен, но исто така не мора да се грижите за губење на вредните предмети внатре. [Материјал] Тоа е направен од високо-цврстина на алуминиум алуминиумски материјал, кој ефикасно функционира како анти-судир и анти-носат.Тоа е вграден во убедлива песна фиока да се направи вашата канцеларија повеќе модерни. [Анти-off дизајн] На фиока има анти-оф тока, па вие не мора да се грижите за фиока паѓа надвор поради влечење на сила. [Справи со дизајн] Справи со фиока, една фиока лесно може да се отвори фиока.Ако сте незадоволни по приемот на производот, ве молиме не се директно иницира трансакција гаранција барање, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе се обезбеди повеќето совршена услуга и задоволителни решенија.Ако сте незадоволни по приемот на производот, ве молиме не се директно иницира трансакција гаранција барање, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе се обезбеди повеќето совршена услуга и задоволителни решенија.Добредојдовте во продавница да се купи, со нетрпение очекувам на следната visit Size : 300*360*408mm (12in*14.4 во*16.3 во)Боја : Grey Product тежина : 4000g Material : Алуминиум легура, metal Number на фиоки : 7-слоеви , 8-layers Lock или не : yes Colour : Сива боја.

Основните својства

Додатоци на производот