.

.

Balluff Bos 12M-Ps-1Yb-S4-C, Фотоелектрически Сензори, Дифузна, 4-Pin Bos 12M-Ps-1Yb-S4-C Ar

Balluff Bos 12M-Ps-1Yb-S4-C, Фотоелектрически Сензори, Дифузна, 4-Pin Bos 12M-Ps-1Yb-S4-C Ar

DEN 304.80

Количина на стоки
Това е достапна

Тежина : 1.67 lb.Производ Димензии : 8.00 x x 8.00 6.00 инчи.Состојба : Нова.Balluff Bos 12 M-Ps-1 Yb-S4-C,Фотоелектрически Сензори,Дифузна,4-Pinpnp,Комутирачкиот Елемент Функција : N. O.,200 Hz,10-30 Vdc,20 Ma,За Време на Одложување : 5 Ms,Исклучување на Време на Одложување : 2.5 Ms,Emitter Тип : Црвеното Светло.

Основните својства

Додатоци на производот