.

.

Ohaus 80850083 Тешко за Носење за Ranger Салда, Мали

Ohaus 80850083 Тешко за Носење за Ranger Салда, Мали

DEN 470.40

Количина на стоки
Това е достапна

Опис : Ohaus 80850083 Тешко за Носење за Ranger Салда, Мали.Број На Предмети : 1. Тип на производ : Тешко за Носење.Земја на потекло : Кина.Ohaus 80850083 Тешко за Носење за Ranger Салда, Мали.Ohaus бренд производи. 80850083 серија на производ.

Основните својства

Додатоци на производот