.

.

HugSmart-Куче Јака|Удобност Neoprene Поместена Куче Јака|Ultra Безбедност 3M Рефлексивни Јака за Мали, Средни и Големи Раси (Памук Бонбони, S Вратот Girth25-38cm(10.0-15.0 инчи) ширина-15mm)

HugSmart-Куче Јака|Удобност Neoprene Поместена Куче Јака|Ultra Безбедност 3M Рефлексивни Јака за Мали, Средни и Големи Раси (Памук

DEN 287.76

Количина на стоки
Това е достапна

Долго Носи : се Направени од издржлив и мека полиестер материјал со висока густина webbing, обезбедување на вашето куче со оптимална удобност и безбедност.Прилагодлива Должина : Hug Smart јака е целосно прилагодливи јака.Вратот 10"-15", 5/8" ширина за мала големина кучиња.Ве молиме оставете 2 прста помеѓу јака и куче вратот.Јака не е за вратоврска надвор.Уникатен Модел : Доаѓа со широк спектар на потпис шема и е понуден во 3 големини.Погоден за кучиња од сите големини.Дополнителна Безбедност : Ултра-здрав тока изграден со безбедноста заклучување за дополнителна безбедност.Метал Д-Прстени се обезбеди сигурен прилог точка за вашиот поводник.Гаранција : Ние стоиме зад секој јака и поводник ние продаваме.Ако имате било какви прашања во врска со јака, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Основните својства

Додатоци на производот