.

.

Dual-Банда Ѕид Плоча со 1-3/4 Инчен Дупка, Бела

Dual-Банда Ѕид Плоча со 1-3/4 Инчен Дупка, Бела

DEN 143.76

Количина на стоки
Това е достапна

Најголемиот дел жица лице плоча овозможува рутирање на ниско-напонски кабли ефикасно преку ѕидови.Совршен за инсталирање на забава & кабелска мрежа.Издржливи, големо влијание пластични дизајн (1) 1-3/4" Жица помине преку дупка.Двојно банда големина одговара на над стандард штекер кутии.Завртки вклучени Боја : Бела.

Основните својства

Додатоци на производот