.

.

Свежо Одржување Кеси,Обновливи Еластична Храна Складирање Капаци,Пластични Запечатување Кеси,Еластична Водат Прилагодливи Сад Капаци,да ги Задржи на Храната Све?

Свежо Одржување Кеси,Обновливи Еластична Храна Складирање Капаци,Пластични Запечатување Кеси,Еластична Водат Прилагодливи Сад Капаци,да

DEN 77.04

Количина на стоки
Това е достапна

Многу погодна за семејни дружења, отворено излети, кампување или на скара.Поради бојата на екранот на различни монитори, бојата на фотографијата може да биде малку различен од вистинскиот производ.Dustproof, да ги задржи на храната свежа, чиста и проѕирна боја, така што ќе може да се провери храна лесно и брзо.И тоа, исто така, има добра запечатување во исто време, што може да се чува храна, овошје и остатоци свежа подолго време.Обновливи сад cover30 PCLooking за подобар начин за чување на рецидив храна, евтини, едноставна, безбедна и здрава, и обновливи храна заштитна ракави, исто така може да се користи за да се спречи picnic Main Функција : [Безбедност и здравје] Тоа е направен од високо-квалитет HDPE/LDPE материјали, не-токсични, без мирис, еколошки и безбедно, така што може да биде безбедно да се користи во храна маски.

Основните својства

Додатоци на производот