.

.

Reiko Силикон Заштитник Покрие со Вграден-Во Медиумите Потпирач за Zte Брзина N9130 - Мало Пакување - Црна

Reiko Силикон Заштитник Покрие со Вграден-Во Медиумите Потпирач за Zte Брзина N9130 - Мало Пакување - Црна

DEN 185.28

Количина на стоки
Това е достапна

Шарени рамки додава стил на вашиот телефон.Мала тежина додава дека нема гломазна чувство на телефонот.Прецизни намалувања за аудио, earbuds и Камера.Изградена од влијанието отпорен материјал и двоен-спроведува со шок апсорбирање на силиконски внатрешна ракави.Изградена е во Вертикална потпирачот.Тешки дизајн со пред покрена рабовите за да се заштити вашиот мобилен уред и екран осетлив на допир.Го заштитува вашиот телефон под екстремни услови и голем број на други фактори на животната средина голема капка доказ и shockproof заштита.Овој телефон SLCPC12-ZTEN9130 BK е исто така познат како ZTE брзина N9130.

Основните својства

Додатоци на производот