.

.

COASION Деца Сина Светлина Блокирање Очила Мека Компјутерски Игри Наочари Рамки за Девојки и Момчиња на Возраст 3-9

COASION Деца Сина Светлина Блокирање Очила Мека Компјутерски Игри Наочари Рамки за Девојки и Момчиња на Возраст 3-9

DEN 98.16

Количина на стоки
Това е достапна

Флексибилни Композитни рамка.Сино Светло Филтер леќа.не-поларизирани.Леќа ширина : 45 милиметри.Леќа висина : 40 милиметри.ПРОИЗВОД ДИМЕНЗИЈА - Леќа Ширина : 45mm Леќа Висина : 40mm Носот Мост : 12mm Рамка Ширина : 120mm Храмот Должина : 125mm Нето Тежина : 15g.АНТИ BLUE RAY ЛЕЌА – Овие сино-светлина очила за да може ефективно да го блокира 100% штетните УВ зраци и сина светлина, олеснување на децата око замор кога се гледа ТЕЛЕВИЗИЈА, учење, читање, или на игри на компјутер, i Pad или паметен телефон.НЕРАСКИНЛИВА БЕЗБЕДНО МАТЕРИЈАЛИ – Бебиња може да биде груб со очила.Изберете оние кои нема да се скрши лесно или да се загрози кога падна, кои може да се намали или да му наштети на нив.СИМПАТИЧНА и УДОБНО –Овие очила се специјално дизајниран за деца.Супер светло и анти-пропадна дизајн ќе обезбеди вашите деца имаат најдобри носи искуство.ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ - Купи со доверба!Имаме Живот Кршење на Гаранција на рамка & леќа и 30 Ден Парите Назад Гаранција.

Основните својства

Додатоци на производот