.

.

Dingo Чип Микс Закуска За Сите Кучиња, Вистински Вкус На Пилешко

Dingo Чип Микс Закуска За Сите Кучиња, Вистински Вкус На Пилешко

DEN 501.84

Количина на стоки
Това е достапна

Бидејќи сите Dingo коски се рака врзана со вистински месо во средината, тие се обезбеди највисок квалитет на третман за вашето куче.Ова лекување е и лесно сварлива и мека доволно за да не се оштети кучиња' заби, што го прави безбедна и здрава коска дека вашето куче ќе љубов.Со Dingo Мини Пакети, кучиња искористување на стоматолошки надоместоци чистење на забите и непцата климатизација, додека, исто така, ужива во meaty вкус дека Dingo коска обезбедува.Ова им овозможува на кучиња да се доживее уникатен лекување што е иновации и уникатност се издвојува од традиционалните остри кожа коски.Со широк спектар на форми и вкусови, постојат опции за било која големина придружник.Овие чипови се исто така полни со протеини!Оваа здрава, забавно да се промовира чистење на забите со спречување на забен камен израстоци од природни акција на џвакање.Инфузија На Вистински Пилешко Битови Со Висок Квалитет, Природни Остри Кожа Чипови.Dingo доаѓа во различни типови!Dingo доаѓа во различни форми, вкусови и функционални форми : Dingo Заврзана Bones Dingo Ролни, Чипс & Twists Dingo Новина Shapes Dingo Naturals Dingo Soft & Chewy Dingo Здрава & Вкусна Chews Dingo Забен камен Control Dingo Стоматолошки Вкупно Care Dingo Стоматолошки Свежи Breath Dingo Munchy.Иако конкурентите се обидоа да го имитираат Dingo коска, нема друг производ комбинира остри кожа со вистински месо во средината да се создаде повеќе-трајни лекување што ги поттикнува вашето куче да се џвака низ целиот коска.Дали вашето домашно милениче е особено добра или едноставно сакате да ја покажете вашата љубов, нека вашето куче rip во вкус со Dingo Чип Микс!Приказната Зад Bone In 1990-тите, Dingo бренд започна со еден човек по име Зис и неговото куче, Dingo.

Основните својства

Додатоци на производот