.

.

Toyvian 10pcs Патување за Еднократна употреба Тоалет Седиште Покрие Хартија Преносни WC Подлога Тоалет Мат за Бебе Бремена Мајка Бело

Toyvian 10pcs Патување за Еднократна употреба Тоалет Седиште Покрие Хартија Преносни WC Подлога Тоалет Мат за Бебе Бремена Мајка

DEN 306.96

Количина на стоки
Това е достапна

Седиштето заштитници се направени од премиум материјал; обезбедува заштита за вас.Изработени од дрво целулоза материјал, водоотпорен и влага - доказ, здрава ткаенина, нежна и кожа - пријателски.Широко се користи за повеќе наврати одмор, патот патување, кампување и излет во аеродром, станица, хостели, хотел, во болница, забавен парк, шопинг центар и така натаму.Лесно за чување во џеб, паричници, пелена торба, багаж.Заштеда на резервни простор.Тоалетот седиште опфаќа се за еднократна употреба, совршен тоалет седиште, совршен за на пат, за возрасни и деца.Опис Патување за Еднократна употреба Тоалет Седиште Покрие Хартија Преносни WC Подлога Тоалет Мат За Бебе Бремена Мајка.Карактеристики - Димензии : 17. 68 X15. 33 X0. 39in.- Боја : Бела.- Материјал : Хартија.Пакет Вклучувајќи 10 x расположливиот тоалетни седишта.

Основните својства

Додатоци на производот