.

.

Lurrose 2 парчиња Модерен Коса Стеги Стилски Коса Ноктот Клипови Жените Коса Додатоци

Lurrose 2 парчиња Модерен Коса Стеги Стилски Коса Ноктот Клипови Жените Коса Додатоци

DEN 213.36

Количина на стоки
Това е достапна

Овие коса стеги се изработени од добар квалитет материјал, издржлив и здрав, не е лесно да се скрши, можете да го користите секојдневно.Слатка и модерен дизајн, нагласи вашиот изглед, додавање на повеќе шарм и убавина на вашиот изглед.Се создаде секојдневен фризури за секојдневна работа канцеларија или се случува надвор.Совршен за дами и девојки од сите возрасти.Дизајниран да се одржи на косата во место, одлична за тенка за да густа коса, многу удобен за носење.Најдобар подарок за девојка, мајка и пријател., покажете им ја вашата љубов и грижа, им даде малку изненадување.Опис на Овие прекрасни губење на ноктот клипови може да се примени во различни прилики, што можете повеќе поставен во секојдневниот живот, страните, церемонии, proms, родендени, датуми, Божиќ, празник и слика пукаат.Тие можат да одговараат за дебели или тенки влакна, права или кадрава коса, и може да се одржи на косата цврсто.Функции - Овие коса стеги се изработени од добар квалитет материјал, издржлив и здрав, не е лесно да се скрши, можете да го користите секојдневно.- Се создаде секојдневен фризури за секојдневна работа канцеларија или се случува надвор.Совршен за дами и девојки од сите возрасти.- Дизајниран да се одржи на косата во место, одлична за тенка за да густа коса, многу удобен за носење.- Најдобар подарок за девојка, мајка и пријател, да ги прикажете вашата љубов и грижа, им даде малку изненадување.- Слатка и модерен дизајн, нагласи вашиот изглед, додавање на повеќе шарм и убавина на вашиот изглед.Пакет Вклучувајќи 2 x коса стеги.

Основните својства

Додатоци на производот