.

.

Метал Печат, 13mm Метал Печат Удар Поставите Број Печат Удар 0~8 Умре Алатка Притискање на Комплет Печат Удар Сет

Метал Печат, 13mm Метал Печат Удар Поставите Број Печат Удар 0~8 Умре Алатка Притискање на Комплет Печат Удар Сет

DEN 501.36

Количина на стоки
Това е достапна

Направен од висок квалитет на метални материјали, издржливи во употреба.Вклучувајќи број 0~8, може да биде произволна комбинација според вашите потреби.Опремени со удар чекан за лесно удирање.Едноставен, директен удар, лесен за употреба, без машина.Погоден за сузбивање на кожа, пластика, мек метал, итн.Спецификација : Материјал : Метал Тежина : 185g/6.5 oz Печат Големина : 13mm/0.5 инчи Пакет Големина : 15.5 * 12 * 2cm / 6.1 * 4.7 * 0.8 во Пакет Листата : 9* Број Печат Удар (0~8) 1* Чукам Чекан Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Основните својства

Додатоци на производот