.

.

DAIKA Метал Бендови Компатибилен со Fitbit Смисла/Обратно 3, Цврсти Нерѓосувачки Челик Рака Замена Wristband Бизнис Хривнија Додатоци со Метални Тока Затворач за Смисла/Обра

DAIKA Метал Бендови Компатибилен со Fitbit Смисла/Обратно 3, Цврсти Нерѓосувачки Челик Рака Замена Wristband Бизнис Хривнија Додатоци

DEN 191.76

Количина на стоки
Това е достапна

Супериорен Квалитет на Смисла/Обратно 3 Замена Метал Нерѓосувачки Челик Бендови Овие цврст метал бендови се специјално дизајнирани компатибилен со Fitbit Смисла Напредни Smartwatch 1 x Линк Отстранување Алатка; 1 x Инсталација Рачно.Ако има било какви прашања за нашата метал бендови кога се прима, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние сме секогаш тука за да се обезбеди решение и да ви помогнеме.

Основните својства

Додатоци на производот