.

.

Виолетова Був погоден за носене Ќебе Качулка за Жени, Деца и Мажи Стандард Топла и Пријатна Ќебе Качулка Sweatshirt Една Големина Одговара на Сите

Виолетова Був погоден за носене Ќебе Качулка за Жени, Деца и Мажи Стандард Топла и Пријатна Ќебе Качулка Sweatshirt Една Големина

DEN 1247.76

Количина на стоки
Това е достапна

Перење?Лесно!Само фрли во миење на ладно потоа собори сува посебно на ниско излегува како нова!.Мажи,жени,деца,тинејџери,девојки,момчиња и девојчиња ќе љубовта овој практичен и убав подарок!Ако имате било какви прашања,ние ќе се обидеме потрудиме да ги решат.Вашите најблиски заслужуваат меки и меки избор од вас за време на празници и прилики, кој е нашиот прекрасен ќебе со ракави!Практична Качулка Дизајн ќебе на качулка дизајн ги комбинира функциите на перница и со качулка заврши.ќебе качулка е погоден и за возрасни и деца.Една Големина Одговара на Сите : Должина 35 во、ширина 38.5 inx2、должина на ракав 29 во、ширина на јака 12.

Основните својства

Додатоци на производот