.

.

RK73H2BT4873F - Фиксна 2-Игли SMD 73H2BT4873 (100 Парче Многу)

RK73H2BT4873F - Фиксна 2-Игли SMD 73H2BT4873 (100 Парче Многу)

DEN 516.00

Количина на стоки
Това е достапна

1206 Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Густата Филм Отпорник. (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип. 1206 487 K 1% Прецизност, Општа Намена.

Основните својства

Додатоци на производот