.

.

AlexGT Bluetooth Звучници, Пренослива Безжична Мини Надворешна Батерија Звучници со LED, Стерео Звук, Подобрен Бас, Вграден Микрофон

AlexGT Bluetooth Звучници, Пренослива Безжична Мини Надворешна Батерија Звучници со LED, Стерео Звук, Подобрен Бас, Вграден Микрофон

DEN 763.20

Количина на стоки
Това е достапна

Поддршка ТФ-картичка (со исклучок на даночните) интелигентни намалување на шумот мини пренослив.Идеален за домашна употреба и отворено subwoofers за исклучителен аудио уживање.Дали сте виси околу куќата, забавите, се случува надвор, кампување, планинарење, велосипедизам, можете да добиете одлична јачина на звук.Компатибилен со сите уреди за полно тело, стерео музика.Користете вклучени USB кабел за полнење да се појави во само 3-4 часа.Опис : Поддршка ТФ-картичка (не е вклучен) Интелигентни намалување на шумот Мини преносни, погоден за домашна употреба и отворено Subwoofer, да ви даде голема аудио уживање Компатибилен со 99% Bluetooth devices Specifications : Поврзете метод : Bluetooth Bluetooth протокол : V4.1 Power набавка : вграден-во литиум battery Shell материјал : ABSPower извор начин : USBSignal на бучава сооднос : andgt;70d BCharging време : 2h Output моќ : 3 WWeight : 144g Material : Metal Effective растојание : 10 MAudio кабел : 3.5 mm Size : 6.3*6.3*6.7 cm TF Картичка : не се вклучени, поддршка на 16 gb Battery капацитет : 300 MAHFrequency одговор опсег : 40 HZ-20 KHZColor : Сина, црна, црвена, златна, сребрена сиваПакет Including1 x Bluetooth Speaker1 x USB Полнење Cable1 x Пакување Кутија.

Основните својства

Додатоци на производот