.

.

Полковник Conk Бр 250 Страна Направена Избричат Сет, Хром

Полковник Conk Бр 250 Страна Направена Избричат Сет, Хром

DEN 1692.00

Количина на стоки
Това е достапна

Рака врежан фосилни мермер во неутрална taupe и крем бои.Чиста јазовец коса и четка.Хром мах 3 жилет.Природен сапун мириси може да варира помеѓу RG Лаванда, SF Cedar, ШВ Сонцето, HD Ветре и Unscented.Убава бледо фосилни мермер 5-парче избричат поставите има хром мах 3 жилет, мермер постапува избричат четка со чиста јазовец коса, и мермер сапун сад на мермер база со хром застане.Вклучува Полковник Conk е 2.25 унца природни избричат сапун.

Основните својства

Додатоци на производот