.

.

Пилешко Bootie Пар (одговара на Повеќето Стандардни Одгледуваат Кокошки) • Кралска Сина

Пилешко Bootie Пар (одговара на Повеќето Стандардни Одгледуваат Кокошки) • Кралска Сина

DEN 561.36

Количина на стоки
Това е достапна

Направен во САД.Патентирана.Направени со човечки-одделение orthotic neoprene.Еден пар : левата нога и десната нога.Перници и ги штити.Нашиот патентиран, направи-во-САД Birdy Bootie заштитни чевли се дизајнирани да обезбедат подобри покриеноста и тапацир за птици со повредени нозе или bumblefoot (на стафилокок инфекции на стапалото подлога или пети.).

Основните својства

Додатоци на производот