.

.

Кампување шпорет, шпорет, од не ' рѓосувачки челик скара сет садови за на отворено и сл

Кампување шпорет, шпорет, од не ' рѓосувачки челик скара сет садови за на отворено и сл

DEN 738.96

Количина на стоки
Това е достапна

Посебна отстранлив делови и количка за пан држачот за простор за заштеда на енергија и преносливост.Тоа може да се користи како алкохол шпорет, каде солидна алкохол е ставен во и прилагодени за право висина и тогаш тоа може да работи.Направени од премија од не ' рѓосувачки челик, , здрав, топлина-отпор и трајни производи за долгорочна употреба.Двојно нерѓосувачки челик шпорет со интелигентен дизајн им овозможува на дрво за да се возврати додека гори.Направи оган во печка се дистрибуираат топлинска рамномерно за подобро греење ефект и да уживате во вкусна храна на отворено.Функција : 1. Посебна отстранлив делови и количка за пан држачот за простор за заштеда на енергија и преносливост.2. Двојно нерѓосувачки челик шпорет со интелигентен дизајн им овозможува на дрво за да се возврати додека гори.3. Тоа може да се користи како алкохол шпорет, каде солидна алкохол е ставен во и прилагодени за право висина и тогаш тоа може да работи.4. Направени од премија од не ' рѓосувачки челик, , здрав, топлина-отпор и трајни производи за долгорочна употреба.5. Направи оган во печка се дистрибуираат топлинска рамномерно за подобро греење ефект и да уживате во вкусна храна на отворено.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Stove Material : Нерѓосувачки Steel Load : 10kg / 22lb Size : Прибл.12.5 x 12.5 x 20cm / 4.9 x 4.9 x 7.9 во Тежина : Околу. 568g / 20oz Package Листа : 1 x Bracket2 x Скара Accessory1 x Горење Rack1 x Складирање Bag Note : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Основните својства

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Stove
Material:
Stainless Steel
Load:
10kg / 22lb
Size:
Approx.12.5 x 12.5 x 20cm / 4.9 x 4.9 x 7.9in
Weight:
Approx. 568g / 20oz
Package List:
1 x Bracket :
2 x Barbecue Accessory :
1 x Burning Rack :
1 x Storage Bag :
Please allow 1-3cm error due to manual measurement. Thanks for  :
your understanding. :

Додатоци на производот