.

.

ПВЦ Платно Абажур, DIY Абажур, Памучна Ткаенина Заострените Абажур, Дното Дијаметар 22CM, Погоден за Табела Светилки,C,36CM

ПВЦ Платно Абажур, DIY Абажур, Памучна Ткаенина Заострените Абажур, Дното Дијаметар 22CM, Погоден за Табела Светилки,C,36CM

DEN 849.60

Количина на стоки
Това е достапна

На високо-одделение ткаенина абажур, чисто рачно изработени, не е лесно да исчезнат, издржливи, така што светлината е мека и не му наштети на очите.Внатрешниот слој е ПВЦ термички изолациони абажур, која има добра светлина пренос и е издржлив и лесен за чистење.Четири големини, мали, средни, големи, и преголеми, која може да се користи за табела светилки и подни светилки од различни големини.Исклучителна ивица, крпа-применува и ивица, истакнувајќи исклучителна изработка, убавината и модата.Лесно да се инсталира, поедноставно и повеќе практични дизајн, ткаенина абажур ќе се создаде декоративни осветлување за вас, мека и пријатна атмосфера.Име : Абажур Големина : дното дијаметар 22 CM, 30 CM, 33 CM, 36 CM Занает : рачно изработени Материјал : Ткаенина+ПВЦ Светилки носителот : E27 (внатрешен дијаметар 4 CM) Напон : 111 V~240 V (inclusive) за Апликација : дома, хотел, клуб Примена : табела светилка, ѕидни ламби, кат светилка Спецификација : 1 пакет Совет : јас ќе ви обезбеди најдобар квалитет на производите и најдобрите клиент искуство, ако не сте целосно задоволни, ве молиме слободно контактирајте со нас, на сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.

Основните својства

1 pack :
Tip:
I will provide you with the best quality products and the best customer experience, if you are not completely satisfied, please feel free to contact us, all emails will be answered within 24 hours.

Додатоци на производот