.

.

Coverking Сопствен Автомобил Покритие за Одберете Тојота Тундра Модели - Stormproof Солидна (Сина)

Coverking Сопствен Автомобил Покритие за Одберете Тојота Тундра Модели - Stormproof Солидна (Сина)

DEN 15360.48

Количина на стоки
Това е достапна

Stormproof е одличен избор за сите околу заштита на возилото надвор или во вашата гаража.Имајќи ги покрие чисти ќе се обезбеди години на оптимална заштита.Опис на производот Coverking Stormproof Сопствени Возила Опфаќа' заштити возилото од опасности при обезбедување чиста и обичај се вклопуваат.Покрај тоа нуди голема заштита на вашиот заврши, возилото ги опфаќа исто така и заштита на возило внатрешни работи од исчезнува, блок љубопитните очи од гледање на она што е внатре во автомобил (и дејствува како кражба на одвраќање) и помогне на животната средина преку намалување на потребата за автомобил за перење.Ве молиме да го користите grommets да се обезбеди покритие во екстремни услови.Не само тоа, туку тоа е по природа водоотпорен - не премази или laminates - па дури и по 2-3 години, тоа repels вода како добри како нови.Сепак, за да се задржи вашата маска функционира оптимално, вашиот покрие можеби ќе треба да се исчистат периодично.Одговараат на точната спецификации на вашето возило година, се направи, модел, и конфигурациски опции.Тоа е конструиран за да ги споделите со постојните влага надвор, и да ја задржите нови влага од запишување.Еден од Coverking е моделот дизајнери поминато време со вашиот модел на возило и се користи за 3 D скенери и посебен софтвер за евиденција секое соединение крива и детали.Обичај огледало и антена џебови се пораби во да им овозможи на маска за да се одморат snuggly на вашето возило е екстериерот.

Основните својства

Додатоци на производот