.

.

HEETA 2-Pack Ракавица во Облик на Тело Четка за Влажно и Суво миење на забите, Силикони Бања Четка за Нежно Exfoliating за Помек, Блескав Кожата, Нежна Масажа за Подобрување на ?

HEETA 2-Pack Ракавица во Облик на Тело Четка за Влажно и Суво миење на забите, Силикони Бања Четка за Нежно Exfoliating за Помек,

DEN 191.76

Количина на стоки
Това е достапна

Мек Материјал - Силикони : HEETA ракавица во облик на бања четки се направени од силикон, тие се меки доволно за да помогне да разлиствам вашата кожа и нема да му наштети на вашата кожа.Телото четка ќе направи да се чувствувате удобно.Хигиенски Стандард : 100% силикони тело четка е многу безбедни при користење на кожата, и тоа е супер лесно да се чисти кога тоа е валкана.Силиконски е еден вид на материјал кој нема точка на топење, па може да се дезинфицира во врела вода.Длабоко Чистење : На силиконски четка може да се отстрани вашиот шминка, разлиствам вашата кожа, да ги отстраните мртвите клетки од кожата, а масажата да им помогне на новите растот на клетката.Користење на тоа да се исчисти, не само за вашиот грб туку исто така и за вашето лице, нозе, дури и на целото тело.Ако сакате, можете да миење садови со овој силикони бања и телото четка.Преносни Големина : HEETA ракавица во облик на силиконски тело четка е 5.5 x 3.7 x 0,8 инчи; тоа е многу погодно за вас да се одржи и нема да се лизга надвор.Можете да го преземе додека патуваат.Многу Избори : 2 комбинации на различни бои!Изберете еден ви се допаѓа и да го изберат една за вашето семејство и пријатели.Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас и HEETA поддршка ќе ви даде добро решение.

Основните својства

Додатоци на производот